Zalety CreoCube

 

Modułowa budowa

Dzięki modułowej budowie platformy CreoCube, istnieje możliwość dowolnej konfiguracji i odpowiedniego doboru funkcji do realizowanego projektu. Wdrożone do projektu rozwiązania mogą zostać w przyszłości zastąpione przez nowe, lepsze lub bardziej dopasowane do potrzeb elementy, bez szkody dla wprowadzonych do systemu danych. Pozwala to na rozwój projektu wraz z rozwojem i zwiększającymi się wymaganiami firmy.

 

Bezpieczeństwo

System uprawnień zastosowany w CreoCube pozwala na ograniczeniu kompetencji poszczególnych użytkowników systemu. Zwiększa to poziom kontroli nad wprowadzanymi do systemu danymi.

CreoCube oferuje funkcje 'kopii bezpieczeństwa' danych, co dodatkowo pozwala zabezpieczyć się przed ich utratą.

 

Wygodny interfejs

Dla zwiększenia wygody użytkowników interfejs systemu przypomina interfejs systemu operacyjnego Windows. Dzięki temu użytkownik porusza się po CreoCube w sposób do jakiego jest przyzwyczajony podczas codziennej pracy na komputerze. Wszystkie komunikaty i przyciski systemowe dostępne są w języku polskim. Możliwe jest również przetłumaczenie ich na dowolny język.

Wszystkie aplikacje dostępne na platformie CreoCube posiadają ten sam wygląd i rozwiązania funkcjonalne, co pozwala w szybki sposób nauczyć się poruszania po całym systemie.

 

Oszczędność

Zastosowaniu systemu CMS pozwala na ograniczenie wydatków związanych z zatrudnieniem specjalisty z branży informatycznej do obsługi witryny. Teraz osoba bez żadnego przygotowania informatycznego może sama dodawać nowe podstrony, kategorie, aktualności oraz inne elementy serwisu firmowego. Czynności te są na tyle proste, że każda osoba potrafiąca w podstawowy sposób posługiwać się komputerem jest w stanie dokonywać zmian na stronie.

Dodatkowo dzięki dużym możliwością rozszerzania, system może być rozwijany stopniowo, co powoduje rozłożenie kosztów w czasie, a jednocześnie w kolejnych etapach dodawana jest funkcjonalność, która jest faktycznie potrzebna, z której na samym początku nie zdawaliśmy sobie sprawy.

 

Szybkość działania

Podczas opracowywania platformy CreoCube moduły budowane są w sposób pozwalający na jak najszybsze wyświetlenie docelowej strony osobom odwiedzającym serwis. Stosowane są różne formy 'cachowania' danych, co pomimo dużych możliwości edycyjnych pojedynczych stron, pozwala na krótki czas jej generowania.

Wszystkie moduły podlegają ciągłej kontroli i optymalizacji aby sukcesywnie skracać czas ładowania się strony.

 

Wsparcie dla pozycjonowania

CreoCube posiada wiele funkcji wspomagających pozycjonowanie witryny internetowej. Dla każdej ze stron można definiować Tytuł oraz pozostałe metadane. Strony mogą mieć również dowolnie przypisywane tzw. 'przyjazne linki' co zwiększa przejrzystość adresów podstron jak również jest pomocne podczas procesu pozycjonowania.